BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

Представете се: срещи и запознанства

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Здравейте!
Някои от вас се познават отпреди, но аз съм нова в риболовния спорт. Присъединих се по покана на Найки и случайно се запознах в играта с Вени и Тифани, които си говореха на български.
Бих искала да се запозная и сприятеля и с другите българи в играта и затова отварям тази тема.

За всички, които биха искали да се сприятелят с мен в играта, определям контролна среща. Ще се навъртам пред Дома в Рио Тропикал, на English 3, три дена подред, считано от днес, 24 август, между 23:45 и 24:00 - нашенско време. В полунощ се занимавам с дървото, колелото, кутията, пазара и цялата дандания.
Търсите whitekitty. Описание на издирваното лице: дълга бяла коса, бели дрешки, черни бързоходки - като бяло персийско коте. Бях бездомно помиярче, де. Ама един клуб ме осинови с много обич и ме издокара направо като породисто коте.

На който не му е удобно това време, нека ми посочи друго - аз сега съм отпускарче (още малко) и мога да се съобразя с почти всякакво време.
Чакам ви с нетърпение!  Kotka

Стефка


Рибар
Рибар

Ние с Вени вчера намерихме още 2 момичета от Варна в Английски 1
Видяха ни че си пишем на Български и се запознахме.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите