BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

Какви мебели от фабриката имате?

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Здравейте, мили другарчета!

Предлагам в тази тема да декларираме притежанията си от мебелната фабрика, за да знаем кой какво има за размяна и от кого можем да поискаме нещо назаем.

Ето опис на скромното ми (засега) движимо имущество:

Покъщнината на едно Коте

Качих си файла в облаците и сложих линк, защото ми е по-лесно да го осъвременявам така - не е нужно да влизам във форума и да бъркам в поста.

Ако някой иска да си размени нещо за някое от нещата, които съм декларирала за размяна, моля да се свърже с мен или тук, или направо в играта. С удоволствие ще ви подаря нещо, което ми се повтаря, стига да знам, че си го нямате. Ако някой иска нещо назаем - моля! Имам едно-две редки неща, които са ми подарък. Ако сте събрали останалото, с удоволствие ще ви услужа да си отключите рибата, да си я хванете и да си я запишете в досието.
И не се ослушвайте дълго, че като се ослушвате, Васил намазва от цялата работа! Сума ти неща му продадох, защото никой не се обади да ги поиска.



Последната промяна е направена от whitekitty на Нед 24 Сеп 2017 - 19:31; мнението е било променяно общо 18 пъти

NaikiS

NaikiS
Рибарче
Рибарче

Долу в дясно има опция "EDIT"  От там може да се редактира . като направя инвертаризацията ще публикувам Smile

Излишни вещи за размяна :
 
Футболен тапет - 2 броя
табуретка -1 брой
Бонбоново нощно шкафче - 1 брой

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Обнових си списъка с мебели от фабриката – виж линка в първия ми пост.
Ако на някого му трябва нещо назаем, за да се бори с рибите от фабриката, да заповяда. Ама от легендарните щуротии нямам нищо още.

Стефка


Рибар
Рибар

въйййй предложиха ми преди малко да купя космическата масичка и аз щастлива ....... ама ми поискаха милион и половина Sad от къде толкоз пари???



моя килер

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Малиииии, тия срама нямат! Я па имам космически тиливизор и при Кофата, и при Котето. Щи подаря единия кат те мерна, да си го имаш. Даже на Кротушко подарих един преди време. Космическото кресло ми й при Кофата. Начи там легло и масичка ни остават при кооперация. А при сладкишите и разкошната колекция сме на ено дередже.
Инак си права, трее човек да отвори неколко рибока, че да има смисъл да фърля у тая вана.

Стефка


Рибар
Рибар

аз пък имам 2 броя от балоновите телевизор и часовник и 2 броя диванче футболно Wink пазя ги за теб - ще ги комбинираме, но тия легендарните мебели само се надам някой мултизавънзак да извади късмет, инак милион и половина за мебел нема от къде - все някога ще ги съберем - никак не бързам, защото там риболова е много тегав, може да си мяташ 2 часа без нищо да клъвне съвсем спокойно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите