BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

как се хваща мегалодон

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1как се хваща мегалодон Empty как се хваща мегалодон Чет 8 Авг 2019 - 17:38

Стефка


Рибар
Рибар

Сетих се, че от групата само аз съм го хващала и може пък някой да не знае как се лови ........... накратко:
Пуска се лилав елексир, часовник и бустер за мощност 2 (по-скъпия, който увеличава на 50%, защото и корда на макс е малко за него) от радар няма нужда, мята се в пяната на водопада. За 15 може да се хванат до 3, но може и нула, аз разбира се хванах 0, може ли най-големия карък ....... иначе може и с 10 примами да се хване, но не каръци като мене.
Ако не се хване за следващ опит се пуска наново лилав елексир, няма таквиз работи да си разчиташ че предния още действа, така че пускаш наново същата комбинация от екстри и се надяваш на нещо голямо Very Happy

2как се хваща мегалодон Empty Re: как се хваща мегалодон Пет 27 Мар 2020 - 16:31

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Спокойно може да се спести ново лилаво шише. Моите лилави шишета и без това действат доста СЛЕД като им изтече срокът на годност. И петзвездните ми риби се ловят по двойки, почти една след друга – най-много на десет минути отстояние. Само дето сякаш имам ограничена квота до 2 петзвездни рибки на ден...  :dntknw

Днес трябваше да хвана два мегалодона, че да си разкарам мисиите за риба 800+ и 1000+, които ми излязоха една след друга. На два пъти пусках пълен комплект екстри, както ти рече, нищо не хванах, после реших да проверя моята си теория, че моите лилави шишета не действат докато са в срок на годност. Продължих само с часовник и бустер за мощност и към края на третия цикъл си хванах един мегалодон, а още в началото на четвъртия, според правилото за двойките петзвездни риби – още един. Подправката ми за лъскави рибки също действа така – докато е в срок на годност нищо лъскаво няма. Като изтече, почват да се ловят по две-три накуп. Може при вас да не е така, де. Ама при мене си е правило и аз никога не се надявам на нещо, докат още имам минути от еликсира. Затова и Сибири толкова ме нервира – остават ми само пет минути след края на шишето, а ми трябва поне още половин час, за да се хване нещо свястно. (Слава-богу, зех му значката и се отървах от дебнене на размразяването.)
Без бустер за мощност не смея, де. Знам ли какво чудо ще ми се закачи... Пък без часовник капризните риби в зарайчените зони съвсем не кълват, кой знай защо.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите