BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

Компенсации при бъгове по време на турнири и състезания

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

След като Стефи се натресе на бъг при състезание, точно като спечели първо място, поразрових официалния форум и открих една тема за оплаквания. Винаги, когато ни се появи някакъв бъг при турнир или състезание, можем да се оплачем в тая тема и модераторът на темата (Солти) ще ни възстанови парите за турнира и за екстрите, които сме активирали. Валят всякакви оплаквания – за бавно заредила страница, за несъстоял се турнир, за който някой си бил пуснал вече екстрите и какво ли не още. Аз ви се оплаках веднъж, как се пуснах на Магически 15 с пълно въоръжение и страницата ми зарежда 10 минути, та влязох чак когато народът излизаше... Ако знаех, и ако бях написала в тая тема, щяха да ми върнат парите без излишни въпроси... Народът си иска и пари за риба, дето не им се е регистрирала, пък ако им се била регистрирала, щели да бъдат на първо място... Иска си пари за потрошени нам-колко си хвърляния с нам-ква си въдица по време на турнира, на който не знам защо не са свършили никаква работа... Иска си и компенсация затова, че по време на проваления турнир трябвало да си изпълнят и някаква задача от дневните, ама и нея не си изпълнили, та не само турнира, ми и дневните им се прецакали... Бе, кой за квото се сети, затова се жалва. Та това е един много важен линк:

Оплаквания за загубени средства поради бъгове при турнири и състезания

Това е първата страница на темата. В момента са 88 страници с оплаквания, трябва да се отиде на последната. Днес последната страница е 88:


По инструкциите в началото на темата, оплакването трябва да е в следния формат:

  • Потребителско име:

  • Загубена сума:

  • Подробности за турнира или състезанието:

Не са нужни много приказки – пишем си името, описваме екстрите, таксата за турнира или наградата, която не ни е начислена поради някакъв бъг или друга злочестина и даваме името на турнира или състезанието, както и кога се е провело въпросното мероприятие.



Последната промяна е направена от whitekitty на Чет 20 Сеп 2018 - 15:45; мнението е било променяно общо 11 пъти

Стефка


Рибар
Рибар

http://prntscr.com/kwejca
то пък сега във форума не ме пуска bubBUM

http://prntscr.com/kwex37 - ето го скриншота на 1-вото място без награда

Стефка


Рибар
Рибар

flower Голямо благодаря бялокоте - получих си монетите .Цветя

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите