BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

кога да похарчим най-много монети

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

vese11


Аджамия рибарче
Аджамия рибарче

Всеки път като почне това състезание и си мисля ,как някой се навива да похарчи 1500 монети ,за да спичели 308... мисля малко и загравам Idea ) купил си е заветната Fishao въдица Very Happy последния който печели 6 монети си е вдигнал кордата като мен срещу 80 монети . Моля ви ,подсетете ме следващия път кога трябва да си харча монетите ,особено като реша да си купувам въдица Exclamation Exclamation Exclamation

Стефка


Рибар
Рибар

Весе не се ядосвай че си избързала с кордата, за справка първия в класирането е похарчил 5170 монети, а последния 999 монети Smile

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Аз с много злоба наблюдавам отдавна как броят на въдиците Фишао намалява рязко по време на това състезание... .

Досега не съм го дебнала, като си повишавах дърво, корда и подобни, защото похарчените суми бяха доста "дребни" на фона на парите, които се въртят там. Но вече ще почна да се замислям и аз - и може би да изчаквам да комбинирам два харча - дърво и корда, например, за да си възвърна поне няколко монетки от похарчената сума. Ама пусто нетърпение да докопам заветното нещо – не съм никак сигурна, че ще съм достатъчно дисциплинирана да изтрая.

Стефка


Рибар
Рибар

е па ти ако имаш 999 пари харчене, що да не ги дочакаш направо на 1500 и за тия 999 като ти върне 6 монети, то голям келипир няма що хаха

vese11


Аджамия рибарче
Аджамия рибарче

Имаш право ,Стефи ... значи като стигна до въдицата ме подсетете да не бързам...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите