BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

груби сметки за събиране на средства за Фишао въдица

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Стефка


Рибар
Рибар

Значи при дърво на 6-то ниво даващо по две монети сметката е следната:
30 дена по 2 + 4 седмици по 10 = 100 монети за 1 месец + грубо 100 от Херб (въпреки че са малко по-малко) = 200 монети на месец, значи за 8 месеца може да се достигне
реших да сметна ако тръгна да дигам дървото да ми дава по 3 монети, но сметката не ми хареса - ще ми се изплати за 314 дни а това не ми харесва, виж за дигане от 1 на 2 монети беше по приемлив срокът и реших че си струва
Само да не забравяме и кордата и тя много парички лапа, но по-добре 100 пари за корда примерно, отколкото 10 пъти да си купя въдица по 12 монети и тя да ми свърши ..... и да не мога да си минавам дневните мисии като има риба 100+

А за котето дето се е минало да си дигне дървото на 8, значи за ниво 9 и 10 са 179 монети, това означава че ако ръгне да го вдига за 3 монети, ще се изплати за 179 дни с една монетка горница, ами пак е много това са почти 6 месеца - голяма минавка Sad

Стефи събрах ти двата поста в един Wink Може да използваш бутона edit  за редактиране  мигач

Стефка


Рибар
Рибар

Значи проверено - сметката ми е вярна за 1 месец събрах малко над 200 монети, но все пак няма гаранция че всеки месец ще се събира еднакво количество, може да се сметне грубо по 200 на месец. И така един месец мина, останаха още 7 месеца и ще се обурудвам с фишао въдица, а ако имам късмет може и по-рано.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите