BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

Жълтиците на Боб

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Жълтиците на Боб Empty Жълтиците на Боб Съб 26 Авг 2017 - 15:17

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Май открих нещо, дето никой не го знае.  Idea

Стефи каза (в една заключена тема, в раздел Играта), че си събира жълтиците до шушка с цъкане. И аз се почудих, защото съм опитвала, но не става. И питах дъртите кучета - те потвърдиха, че не става...
Мисля, че не става с бързоходки! Днес прибирах жълтиците на Боб  от профила на сина си, който си няма бързоходки - перфектно си ги събрах с цъкане! Скачат си в касичката и звънтят от щастие!  Very Happy
Довечера имам да се разправям с Боб - свалям бързоходките (с които бездруго се бутам и тутам)... иииии!... ще си събирам с хитринката на Стефи!

Да си ядат ушите всички, които казват, че без бързоходки си загубен при Боб.  tongue  Без бързоходки е два пъти по-лесно и смислено! И го няма стресът, който ми докарва  pale  всеки път това занимание.

Ще ви докладвам утре как ми се е получило.
Kotka

2Жълтиците на Боб Empty Re: Жълтиците на Боб Нед 27 Авг 2017 - 18:53

Стефка


Рибар
Рибар

Става и с бързоходки и без бързоходки, винаги така ги събирам и 10-те, само веднъж ми заби компа и събрах само 8 монети - разгъвам си играта на цял екран и цъкам с мишката точно в средата на монетата, не под нея или над нея, даже без бързоходки ми остава време и то не малко - между 10 и 20 секунди ми остават ...... няма никакъв стес, иначе и аз не съм свикнала да управлявам човечето с бутоните и съм много зле с управлението, обикалям около мидите като да не казвам какво, най много ме е яд като падне кутия до мен и като почна да я обикалям ...... докато накрая някой по-опитен от мен не дойде да я вземе и да ми се посмее каква съм калпазанка хаха

3Жълтиците на Боб Empty Re: Жълтиците на Боб Нед 27 Авг 2017 - 19:41

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Права си. Аз снощи не успях да си сваля бързоходките - представа си нямам как. Ни откъм инвентара, ни откъм профила ми се получаваше - все си припках като въртоглава. И опитах с тях - първо с парите от дървото, дето няма къде да ми избягат и мога да се тутам, колкото си ща. И стана. После и с Боб стана. Не знам защо преди не ми се получаваше.
Значи, хитринката е потвърдена вече и от двете ни. И ветераните, все пак, дето казват, че то не можело - да си ядат, все пак, ушите! Laughing

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите