BG FISHAO fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BG FISHAO fans

FISHAO за БГ фенове на играта, забавление, помощ, напътствия и други, )


You are not connected. Please login or register

Отново на сала

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Отново на сала  Empty Отново на сала Вто 31 Окт 2017 - 10:17

vese11


Аджамия рибарче
Аджамия рибарче

Ако случайно слезете от сала в планината (Като натиснете картата и отидете ,да речем за хляб ,или пък играта ви изхвърли )не се притеснявайте ,връщайки се в планината отново сте на сала . Същото е и ако напуснете турнир ,можете да си вземете хляб ,риба и да се върнете отново SmileГубите време ,но това е друга тема.

2Отново на сала  Empty Re: Отново на сала Вто 31 Окт 2017 - 20:35

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Добре де, на сала е ясно - връщаш се в планината. Предполагам, че и с лодката е така - връщаш се в Пристанището на чайките. Ама как се връщаш на турнир?

3Отново на сала  Empty Re: Отново на сала Сря 1 Ное 2017 - 7:13

vese11


Аджамия рибарче
Аджамия рибарче

На турнир - през купата ,там от където влизаш за турнирSmile

4Отново на сала  Empty Re: Отново на сала Пет 3 Ное 2017 - 19:29

Стефка


Рибар
Рибар

ха ха представи си някоя шматка да излезе от турнир, да ходи насам натам да се върне и да го спечели Rolling Eyes lol!

5Отново на сала  Empty Re: Отново на сала Чет 16 Ное 2017 - 12:14

NaikiS

NaikiS
Рибарче
Рибарче

Хаххаха за турнир не знам Smile но на мен ми се е случвало на сала Smile Играта ме изхвърли по някаквав си нейна причина :dntknw После се върнах в същия сървър на планината да чакам другарчета с които бях на сала Smile А то ме качило направо на него Smile Добре , че беше Весето да ми пише във фейса , че съм пак на него .Бах сеотплеснал съвсем другаде Wink

6Отново на сала  Empty Re: Отново на сала Съб 18 Ное 2017 - 15:14

whitekitty

whitekitty
Рибар
Рибар

Найки, а като слезеш от сала, спира ли ти таймерът, както във Фермата за пъстърви, или си тече и ако се мотаеш – ти губиш? За турнирите е ясно, никой няма да те чака да се туткаш някъде и да ти спре таймера за това. Ама на сала и на лодката може и да спира... Във фермата можеш да си ловиш дни наред по пет-десет минути, колкот ти е кеф.

7Отново на сала  Empty Re: Отново на сала Нед 19 Ное 2017 - 13:25

NaikiS

NaikiS
Рибарче
Рибарче

Коте таймера си тече безкомромисно . Върна ме най-чинно с останалите пасажери . Никой н ми е виновен , че съм ходилна разходки

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите